Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak a 19. szülinapom...

Mit csináljak a 19. szülinapomon ha nincsenek barátaim és még soha nem voltam szórakozóhelyen? ( és nem is nagyon akarok illetve merek. )

Figyelt kérdés
Most szombaton lesz a születésnapom de még soha nem voltam semmilyen szórakozóhelyen. Sehol. De tényleg. Nos ebből kifolyólag fogalmam sincs mit csináljak. Mert rettentő gátlásos vagyok és az hogy valahol táncoljak még részegen sem menne. A másik súlyos probléma hogy nincsenek barátnőim haverjaim vagy hasonlók. Tudnátok segíteni? Csak kérlek ne küldjetek nyugdíjjasklubba. Magamtól is tudom hogy kissé "ciki" ez a helyzet és hogy más ilyenkor már orrba szájba piál minden hétvégén.
2014. febr. 18. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem is nagyon akarsz, illetve mersz menni, és pláne nincs kivel, akkor alapból nem nagyon értem a kérdést. Vagy elhívsz valakit, valakiket, akivel jobban vagy, és ráveszed magad, hogy elmenj, vagy tömöd a tortát a tévé előtt.
2014. febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jogos. csak kíváncsi voltam hogy van e valaki aki hasonló helyzetben van vagy volt és hogyan oldotta meg... a kivelt még valahogy meg tudnám oldani...de hogy hová...? mert egy zsúfolt helyre ahol álltalában zene helyett is csak a tucc tucc megy nem akarok menni. és sajnos fogalmam sincs a jó helyek kilétéről :D
2014. febr. 18. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:

De most komolyan, milyen csodáre vártál? Ha nincsenek barátaid vagy bárki, akit elhívhatnál, akkor mit akasz? Elmehetsz egyedül is amúgy, de ha ennyire gátlásos vagy, úgyse fogod magad jól érezni, berúgod meg pláne nem érné meg, mert a végén még legfeljebb átesel a ló túloldalára és hülyét csinálsz magadból. Inkább azon gondolkozz el, miért nem mersz senki felé nyitni és változtatni magadon, mert ez így hosszútávon neked lesz nagyon szar.

Ja, az olyan tévképzetekkel meg állj már le, hogy 19 évesen minden hétvégén piálnak az emberek. Te eddig a társadalmon kívül éltél vagy mivan? Mert nagyon nem így van.

2014. febr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Menj el lovagolni :) igy barátot is szerezhetsz :) hidd el a ló vagy bármien állat néha jobb barát mint egy ember!
2014. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!