Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Xbox live-on van 180 G-m és...

Xbox live-on van 180 G-m és el költeném az avataromra. Számlázási adatokat kér. Attól még ingyen vam nem?

Figyelt kérdés
Olyat is kér hogy cím(1. Sor) meg cím(3. Sor)

#Xbox #Microsoft #Xbox LIVE #Avatar #xbox avatar #avatar store
2014. febr. 20. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A Game Score pontokra gondolsz? Mert az csak úgy van, nem költhető el semmire. Az avatar itemeket amik mellet meg ott az ára, rendes pénzért veheted meg, és azért kér számlázási adatokat hogy tudja melyik bankszámláról szívja le a pénzt...
2014. febr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A pontokat amiket achivementek feloldásával szerzek. És amit meg akarok venni az 160 G és nekem 180 van. Akkor azt meg tudom venni pontokból?
2014. febr. 21. 07:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor el mondom még egyszer. Amikről te beszélsz, és achivementek feloldása után kapod G pontok, nem lehet őket semmire se elkölteni. Az csak azért van hogy mutassa hogy te már mennyit feloldottál. Amit szeretnél azt rendes pénzért lehet megvenni banki átutalással.
2014. febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja értem. A probléma az volt hogy windows telóm van és itt mindenhez olyat írt hogy 80G meg 160G de gépen megnéztem és igen, sajna minden pénzbe kerül.
2014. febr. 22. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!