Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi ennek a folytatása?

Monster55555 kérdése:

Mi ennek a folytatása?

Figyelt kérdés

Három lány már nagyon unatkozott! Unalmas volt nekik,hogy minden nyáron alig csinálnak valamit! Lemennek egy-kétszer fürdeni azt,kész,nincs semmi izgalmas az életükben! Ezért eltervezték,hogy el mennek kirándulni egyet! Mind a három lány berakta a zsebpénzét a közösbe,és a szüleiktől is kértek még pénzt! Elég sok pénz gyűlt össze így amiből bő két hétre el tudnak menni! (a három lányt úgy hívták,hogy: Vanessza (20 éves) Kata (18 éves) és Nóra (16 éves) ! Mivel volt köztük két nagykorú is ,vagyis Vanessza,és Kata így elmehettek!

Útnak is indultak....

(a három lány már óvodás koruk óta ismerték egymást,így jól kijött mindenki mindenkivel!

Éppen a kocsiban ültek,indultak a reptérre:

Kata: Na,és akkor hova megyünk?

Vanessza: Legyen meglepetés! Már mindent elintéztem! Repülni fogunk!

Kata: De izgalmas még sosem repültem!

Nóra: Én sem! (mosolyog) De komolyan hova megyünk amihez repülni is kell? Gondolom,messzire...

Vanessza: Egy szigetre megyünk,de többet nem árulok el! De ami fontos,hogy mivel csak én,és te vagy Kata nagykorú így Nóráért mi felelünk! Így figyelj rá te is

Nóra: 16 vagyok,nem lesz baj,de oké! (mosolyog)


3 órával később a repülés után..megérkeztek a szigetre!


A lányok kipakoltak a házban!

(A szigeten vannak kisebb házak ilyen nyaralásra,ha valaki lefoglalja)

A lányok utána úszni mentek a vízben! Minden jó volt! Napoztak,ittak piát,mert nem voltak szülők,és annyit ihatnak amennyit akarnak,persze Nóra csak mértékekkel....minden jó volt!

Ám sajnos jött a rossz dolog...



2014. febr. 23. 13:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!