Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van valakinek valami jó...

Van valakinek valami jó ötlete, hova ülhetnénk be a párommal Budapesten?

Figyelt kérdés

Olyan helyet keresek, ami meghitt, hangulatos, egy picit lehet romantikus is (és nem árt, ha nem megy rá a kis fizetésem). Szeretnék szervezni közös programokat a párommal, és ezért olyan helyet/helyeket keresek, ahol kellemes hagulatban beszélgethetünk, és nincs nagy hangzavar, tömeg (ha van ilyen hely pesten, vidéki vagyok szóval nem ismerem :/ párom pesti, de meglepetésnek szeretném, ezért nem őt kérdezem) remélem tudtok pár ötletet. Nagyon örülnék neki!:)

Nem tudtam melyik kategóriába soroljam a kérdést, ezt tünt megfelelőnek, ezért került ide. :$ a válaszokat előre is köszönöm:)



2014. febr. 23. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Basszus, írtam egy hosszút, és elveszett.:-S "Zöld kézért" leírom újra.:D

Szóval:

Ha szeretitek a teaházakat, akkor Teapalota a Potalához, Zöld Teknős Barlangja, Vörös Oroszlán. Nem csak teázni lehet, van más is, enni-innivaló egyartánt.

Ha rendesen meg is ebédelnétek/vacsoráznátok, mondjuk valamilyen alkalomból, akkor pl. Lalibela vagy Dzsungel. Ezek mind a Jókai utcában (Nyugati környéke) vannak és hangulatosak.

2014. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezeket megnézem majd!:)
2014. febr. 25. 18:00
 3/4 anonim válasza:

Ferenciek terénél: BigBen

Belvárosban Elsó Pesti rétesház, ez drágább, de nagyon nagyon klassz hely!

2014. febr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2014. febr. 27. 02:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!