Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szórakozóhely, vélemények?

Szórakozóhely, vélemények?

Figyelt kérdés

A szülinapomat a Peaches and Cream-be ünnepeljük.

Szeretnék kicsit többet megtudni a helyről mint ami az oldalukon le van írva.Csak néhány kérdésem lenne:

1.Nektek mi a véleményetek róla?

2.Milyen zenék mennek? (Csak R'n'B vagy szól más is mint ami pl.Morrisonsba is?)

3.Milyen ruhába vannak ott a lányok?

4.Mit vegyek fel? Nadrágot felsővel vagy miniruhát?

5.Nektek tetszett a hely?


Köszi :)

19/L.



2014. febr. 23. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

1.: Nem olyan jó sajna, mint anno a Tabuban a P'n'C bulik.

2.: Egyszer voltam ott, akkor Rihanna meg ilyenek mentek -kb. azok, mint a legtöbb bulihelyen ill. rádióban.

3.: Halloween party-n voltam, de legtöbben prostinak voltak öltözve. Bár lehet nem is tudták, hogy beöltözős buli van (meg hogy miről szól a Halloween)..:D

4.: Attól függ, akarsz-e szexet.:D (Ezt a pasik nevében írom, mert abból sértődés van, ha valaki kirakja a husit de nem ad belőle -4 bátyám van, tudom, mit beszélek.:D) Meg hogy beolvadni szeretsz vagy kitűnni. Ha utóbbi, akkor nadrágot vmi felsővel. Mondjuk ez minden szórakozóhelyre igaz, nem szakadtabbak ott se a csajok, mint manapság bárhol.

5.: Összességében igen, mert se nem sznob hely, se nem az a késdobálós.

Jó tanács: Ha iszogatós estét terveztek, inkább előtte otthon, mert egyrészt lassú a kiszolgálás, másrészt -mint Pesten általában- megkérik az árát a piának. Ha jól emlékszem, vizezték is, de 1 koktélból nem vonnék le következtetést.

2014. febr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2014. febr. 25. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!