Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem jelzi nekem a...

Miért nem jelzi nekem a Facebook a születésnaposokat?

Figyelt kérdés
Csak az eseményeket jelzi, régebben kiírta azt is, hogy kinek volt éppen szülinapja.. Segítsetek! Most megnéztem előre és több hónapon keresztül nem ír 1 db szülinaposat sem.. Egyedül 2014. szeptemberében mutatja, de az utána következő hónapokban sem.. Mit csináljak hogy újra jelezze nekem? (Néhány napja vagyok így ezzel, és nem állítottam el semmit sem..)

2014. febr. 26. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szerverhiba lesz. Ne aggódj, majd megjavul :)
2014. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én nem tudtam törölni régebbi bejegyzéseket, de csak egy bizonyos oldalról. kiírt olyanokat hogy ezt meg azt lájkoltam közben meg nem... XD egyik nap gondoltam kitörölgetem azt a régi sok szemetet és frissen találtam ilyen bejegyzéseket, anélkül hogy meglátogattam volna az XY-oldalt. :S
2014. márc. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!