Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok mondani olyan strandot...

Tudtok mondani olyan strandot a nyárra, ahol nem néznek ki ha kövéren bikinit hordok a strandoláshoz?

Figyelt kérdés

2014. márc. 4. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem semmilyen strandon nem néznek ki emiatt.
2014. márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kivéve ha férfi vagy és úgy hordasz bikinit.
2014. márc. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sajnos eleg rossz elmenyeim voltak, "pedig" no vagyok. A kover nem 65 kgt jelent itt, hanem tenyleg... :))
2014. márc. 4. 13:07
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagyobb darab ember nem érezheti jól magát? O_o Ez mi ez? Hányjál rájuk fittyet akik ki akarnak nézni emiatt:) Ha meg annyira gömbölyödsz, sztem gondolhatják azt is, hogy várandós vagy esetleg. Amúgy van tankini is, volt mate-emnek -nagypocis- anyuja mindig mondta vegyen kétrészes fürdőruhát; és akkor vett egy tankinit. Am egy strandon szerintem nem foglalkoznak vadidegenek vadidegenekkel, mert éppen a saját szórakozásukkal vannak elfoglalva úgyis:))
2014. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
kiveve amikor mutogatnak, rohognek, fotoznak, akar egy meter kozelbol is :( de koszi. :)
2014. márc. 4. 13:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát, igen, kivéve akkor:/ De azok nagyon buták és eddig terjed az intelligenciájuk sajnos, nem érdemes foglalkozni velük.
2014. márc. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
koszi :)) meglepett, hogy valaki ilyen normalis irt... mar-mar azt hittem, a barataimon kivul mindenki hulye. :D
2014. márc. 4. 13:55
 8/13 anonim ***** válasza:

LOL:D

Ezt hallgasd meg:) Eszerint mindenki tökéletes:)Selena-Who Says

2014. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*mármint hogy konkrétan az aki épp hallja:$:):)
2014. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha többen mentek ,akkor nem tudsz foglalkozni ki mit gondol,mármint amúgy se kéne hogy érdekeljen ,de ha barátnőkkel mész,akkor sokkal vidámabb minden.
2014. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!