Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hastáncról vélemények?

Hastáncról vélemények?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok,még van 1 évem hátra a szakközépiskolából,jelenleg gyakorlatra járok és arra gondoltam hogy szeretnék mellette valamit csinálni.

Nagyon megtetszett a hastánc és lenne pár kérdésem :)

1.Szerintetek késő ilyen korban elkezdeni?

2.Nektek tetszik?

3.Tudtok ajánlani jó iskolákat/tanárokat/videókat stb.?

4.Mennyire formálja az alakot?

5.Hastáncol itt valaki? (Ha igen,milyen volt az első alkalom? Hogy viselkedtek a tanárok/többiek? stb.)


Köszi a válaszokat! :)



2014. márc. 4. 18:00
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat egyet kihagytam:

6.Mennyi idő amíg megtanulok táncolni?

(Tudom hogy mindig lesznek új mozdulatok de mégis mennyi idő amíg képes leszek pl. fellépni a csoporttal vagy ilyesmi?)

2014. márc. 4. 18:14
 2/3 anonim válasza:
100%
Szia!Nem lenne késő elkezdeni ,de arra figyelj oda hogy ezek az edzések ne rontsák el a jegyeidet,csak is így vágj bele,nekem a lányom jár hastáncra(16éves)és nagyon szereti csinálni ,de mondta hogy valak csak úgy kezdjen bele, hogy ha vannak nehezebb koreogáfiák ,nem szabad feladni ha először nem megy.(első pár alkalom kicsit nehezebb,pici hasizomlázzal,de van akinek 1.vagy2. alkalommal teljesen tökéletesen megy .Az hogy mennyire formálja az alakot az személyenként eltérő de 90-90% -mindenkinek a csípőt,hasát formálja ,és persze a helyes testtartásra is tesz egy lapáttal(jó értelemben).Én mindenek előtt azt ajánlanám,lányommal hogy menj fela youtube-ra és nézzél videókat (vannak fent) ÉS PROBÁLD KI AZT,pl.1 órás vagy háromnegyed órás kisedzést és akkor azzal már jobban eltudod dönteni hogy egyáltalán birni fogod e.Esetleg megmondanád melyik megyében élsz ,mert akkor lehet tudnék ajánlani helye-t/-ket.:)
2014. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm a válaszod,Pest megyében élek,Örstől fél órányira.
2014. márc. 5. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!