Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Táncos casting?

Táncos casting?

Figyelt kérdés
Sosem voltam meg de most megyek. Nem tudom mire szamitsak...Azt mondtak vihetunk zenet de nem letfontossagu. Mit kell egy ilyen castingon csinalni?
2014. márc. 11. 08:27
 1/1 anonim válasza:

attól függ mire castingolnak.


ha filmbe, akkor valószínűleg csak a kinézeted nézik, meg az alkatod, tehát rövid beszélgetés lesz, plusz a filmben várható jelenetből kérnek majd lépéseket, amiket előre megmutatnak.


ha produkcióra, akkor pár kombinációt tanítanak meg, amit csoportokban kell bemutatni, esetleg kettesével. nézik h mennyire tanulsz gyorsan, milyen az előadókészséged, tehát egy ilyen castingon úgy kell táncolni, mintha színpadon lennél. egy kombi egy forduló, és mindig kiejtenek valakit.


harmadik variáció, amikor van egy tréning közösen (balett, modern, kortárs), és utána mutatnak kombit, vagy már a tréningen kiejtik aki nem tetszik nekik.


ha zenét vihetsz, akkor szerintem lesz egy rövid improvizációs feladat.

2014. márc. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!