Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Attack on Titanból Annie...

Attack on Titanból Annie Leonhardt cosplay?

Figyelt kérdés

Annie-t szeretném cosplayelni, de nem tudom, hogyan kezdjek hozzá. Megrendelni nem tudom (paypal no way)és kicsit sokba is kerülne. Szóval, gondoltam a cosplayezés úgyis arról szól, hogy magadnak csinálod a ruhád. Jó.

De hogyan kezdjek hozzá?:o


Valaki tapasztalt cosplayes?:/

Légyszi ha tudtok mondani hasznos tippet, ne habozzatok.:D


Köszönöm szépen előre is !^^



2014. márc. 15. 15:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én éppen félúton tartok az annie cosplayemben :)

Az snk nem egy könnyű választás főleg ha az első cosplayed.

Előre kb ki kell találnod, hogy mennyit akarsz rá költeni és mennyire pontosan és miket fogsz megcsinálni. Mert hiába te csinálod, úgy is pillanatok alatt nagyon drága tud lenni.

A fehér kapucnis pulcsit meg fehér nadrágot meg a csizmát gondolom meg tudod szerezni ha szerencséd van ismerőstől vagy ha senkinek nincs turkálóból/kínaiból. Az az akármicsoda amit a derekukra tekernek se nehéz csak valami barna anyag kell. A neheze a kabát. Én nulláról kezdtem varrni, de még nem vagyok túl gyakorlott, ezért ha hasonló cipőben jársz készülj fel, hogy nagyon kemény munka és hetekig eltarthat. Az anyagválasztáshoz a legjobb ha viszel magaddal egy képet egy ilyen kabátról és megmutatod az eladónak, hogy ilyet szeretnél, mert ők tudni fogják miből jó ezt varrni.

Mielőtt nekiállsz rajzolj szabásmintát. Internetről ingyen is letölthető, de a legjobb ha egy rád jó ruhadarabot körberajzolsz. És a legfontosabb: mindig sok ráhagyást csinálj, és semmit se vágj le amíg nem próbáltad fel. Interneten sok tutorial van, de ha szeretnéd én is tudom még részletezni.

A szíjakról nem sokat tudok mondani mert még nem kezdtem el.

Viszont ha nem vagy szőke és szeretnél parókát, akkor pedig azt az ebayről lenne a legkönyebb megvenni. Kicsit cseles mert annie-nak össze van fogva a haja, amit nem minden parókával lehet megcsinálni, mert általában úgy vannak varrva, hogy ettől itt-ott kilátszhat a fejed. De talán egy alacsonyan összefogott kontyot még kibírnak. Facebookon van több magyar csoport ahol paróka adás-vétel megy ott megpróbálkozhatsz.

Huhh így is elég sokat írtam, és még bőven tudnám folytatni, de nem tudom, hogy ezekből mit szeretnél megcsinálni, szóval ha van konkrétabb kérdésed szólj, és szívesen válaszolok. Jó cosplayezést! :)

2014. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!