Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Barátomnak szeretnék venni...

Barátomnak szeretnék venni horgászbotot, de nem értek ezekhez, nem tudom a fajtáikat meg ilyesmi. Milyet ajánlotok? Valami jó minőségű. Ilyesmi

Figyelt kérdés

2014. márc. 18. 16:57
 1/3 A kérdező kommentje:

ja és ha valakinek van eladó, az is érdekelne. nem túl sokért. (olyan 2000-4000 körül, az árat nem magamtól találtam ki, ilyen jófogáson meg ilyen oldalakon ennyiért árulják)

akinek van, privátba írjon, lécci:) köszi.

2014. márc. 18. 17:49
 2/3 anonim válasza:

Nem tudjuk, hogy hogy szokott horgászni a barátod (perget, úszózik, fenekezik). Ha esetleg többet tudnál akkor lehet tudnánk segíteni.


2000-4000Ft-ért nem tudsz jó minőségű botot venni még használtatn sem, bár kinek mi a minőség.


Lehet hogy jobban jársz, ha bemész egy horgászboltba és megkérdezed, hogy nem-e tudsz ott ajándékutalványt venni.

2014. márc. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

értem. azért köszi. :)

Nem akarok nagyon rá kérdezni, mert tuti levágná, hogy mit akarok. majd valahogy megoldom:)

2014. márc. 19. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!