Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Idén is lesz Balaton Soundon...

Idén is lesz Balaton Soundon 0. nap, bérleteseknek is vagy csak a kempingjegyeseknek?

Figyelt kérdés
Bérlettel mennénk és szállásunk lenne, de nem tudjuk, hogy a 0. nap minket is érint, vagy csak a kempingezőket?

2014. márc. 23. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
MasterCard Balaton Sound Bérlet: Az 1. napon 8:00 órától a Rendezvény végéig tartózkodhat a MasterCard Balaton Sound Bérlettel a Látogató a Rendezvény helyszínén, azzal, hogy nem alhat a Rendezvény területén, nem tartózkodhat a MasterCard Balaton Sound Kemping Jeggyel rendelkező Látogatók számára kijelölt kempingterületen, és nem használhatja a tusolókat.
2014. márc. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

4 NAPOS FESZTIVÁL BÉRLETEK


Balaton Sound festival tickets

Teljes 4 napos Balaton Sound élmény

+ 1 Intro Party a 0. napon (július 9.)

Ingyenes strand Közép-Európa legnagyobb tava mentén, a fesztivál területén belül

NEM TARTALMAZZA a kempingezési lehetőséget

A Bérletek 4 napra, a fesztivál egész idejére érvényesek. A látogatók már a "0. naptól" 14 órától egészen a rendezvény végéig a területen tartózkodhatnak, de nem léphetnek be a Balaton Sound Kemping területeire, nem aludhatnak a Rendezvény területén és nem használhatják a Kemping részleget.

(A bérletek ára 15.000 eladott bérlet után: 150€)



Akkor ezt most nem egészen értem

2014. márc. 29. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: idén mennék először de szerintem 1. naptól lehet bemenni de majd meglátjuk hogy lesz :D És amúgy mennyien mentek?
2014. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
6-an mennénk:) már szállást is lebeszéltük, csak jó lenne tudni, hogy ez hogy működik, több oldalon is utánanéztem, de sehol nem találtam egyértelmű választ,már a sziget jegyirodát is felhívtam, de választ ők sem tudtak annyit, hogy keresgéljek utána az interneten. Bérlettel mi is most megyünk először, de nem mindegy hogy hány napra foglaljuk. Ti hogy tervezitek?:)
2014. márc. 29. 22:36
 5/6 anonim ***** válasza:
első vagyok: Szerintem akkor a 0. naptól foglaljátok a szállást az a biztos ;) bár én sem értem, hogy miért nem lehet egyértelműen kiírni, de ez van :) A szállásotok, hol lesz?
2014. márc. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
újra az első vagyok MEGVAN!!!! :"ha nem vettél a 0. napra szóló kiegészítő jegyet, akkor BS bérleteddel az első napon, reggel 8 órától léphetsz be a Soundra"
2014. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!