Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lehet venni üzletekben ilyen...

Lehet venni üzletekben ilyen vagy ehhez hasonló mobiltelefon tokot?

Figyelt kérdés

[link]



Ha igen,hol? Vagy jobb interneten intézni? Az a baj,hogy nem szoktam interneten rendelni semmit,így nem igazán tudom melyek az úgymond megbízható oldalak,ahonnan gond nélkül lehet rendelni :/

Amúgy fontos,hogy Samsung Galaxy Mini telefonra kell tok!!! :)



2014. márc. 25. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a problémád az ebayes rendeléssel? Paypalon keresztül fizetsz, megadod a regisztárciónál a lakcímed, megrendeled, kihozzák, örülsz.
2014. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy van vele bajom? Azt mondtam,hogy nem szoktam rendelni,így nem tudom melyekről jó rendelni! Máskor olvass inkább figyelmesebben!
2014. márc. 25. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább te ne kérdezz hülyeséget. Ott az ebayes eladó több, mint 4600 értékeléssel, ott a tok, mi nem megy, mire vársz??

És nem, itthon nem kapni ilyen tokot.

2014. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És szerinted ha nem szoktam interneten rendelni,és nem ismertem ezt az általad említett oldalt,akkor egyszer csak ki pattan a fejemből?! Hát nem,képzeld még én se vagyok ilyen okos... Hol élsz te? Kössz a választ amúgy.
2014. márc. 25. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!