Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan vicceljem meg a barátnő...

Hogyan vicceljem meg a barátnőmet, anélkül, hogy megharagudna? (Április 1)

Figyelt kérdés

Szeretném valahogyan megviccelni barátnőmet április elseje alkalmából, anélkül hogy megharagudna de nem tudom hogyan. Tudni kell róla, hogy őrülten féltékeny, szóval ilyen fake megcsalós mesét nem szeretnék beadni neki. Olyat sem, hogy megbetegedtem/kórházban vagyok, mivel ő is beteg(cukorbeteg), szóval valami érdekeset szeretnék.

Ötletek?



2014. márc. 31. 07:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor lefeded a wc-t foliával de nagyon gyürödés mentes legyen!
2014. márc. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egy poharat tölts meg vízzel, rakj valami kemény lapot a pohár szájához, fordítsd le (így nem folyik ki a víz) és óvatosan húzd ki a lapot. Így már lehetetlen lesz úgy visszafordítani, hogy ne follyon ki a víz belőle. Ja, és, ha gondolod, oda is írhatod a pohár mellé egy papírra, hogy: Jó szórakozást a takarításhoz! ;) Szerintem ez vicces, főleg a meglepődöttség az arcán, mikor meglátja a poharat, és elolvassa a papírra ír mondatot. Ha tudod, hogy vevő az ilyesmi poénokra, akkor ez jó lehet.
2014. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!