Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Véleményt szeretné kérni a...

Véleményt szeretné kérni a tumblr-ra, hogy nektek hogy tetszik?

Figyelt kérdés

[link]

Jöhet negatív is,és hogy mit kellene esetleg javítanom rajta.köszönöm:)



2014. ápr. 5. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
kicsit vidámabban
2014. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igazából azt mondják,hogy a tumblr az érzéseinket fejezik ki,és amiket feltöltök azzal szeretném kimutatni,hogy én hogy érzek..
2014. ápr. 5. 22:01
 3/8 anonim ***** válasza:
érezz kicsit vidámabban akkor :D
2014. ápr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne vedd rosszindulatúnak meg semmi, jó szándékból írom. :)

1. Nem mindenkinek tetszik tumblr-ön a zene. Szerintem állítsd be hogy ne induljon automatikusan.

2. Tudom hogy az érzéseidet fejezi ki minden, de ha túl sok idézet, szöveg van egyszerre az elég zavaró tud lenni, szóval szerintem próbálj meg több képet megosztani, ne mindig csak szöveget. :)

3. Ha neked ez a kurzor tetszik, akkor nincs ellene kifogásom, csak ez is olyan mint a zenelejátszó: nem minden embernek tetszik. Persze nem másokkal kell foglalkozni, de véleményt kértél, leírtam.

Szerintem ennyi lenne, összességében nagyon jó. :)

2014. ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2014. ápr. 5. 22:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Az automatikus zenelejátszó nekem is a halálom. Ha zenét akarok hallgatni, hallgatok magamnak, ha éppen nem megy, annak oka van (tévézek, beszélgetek), és nem akarom, hogy hirtelen elinduljon.

A témád szerintem nem megfelelő ezekhez a típusú posztokhoz, mert a legtöbb szövege kilóg, főleg a hosszúkás képeké. Szerintem is jobb lenne pár kép is, ez a rengeteg idézet túl soknak hat, főleg, hogy mindnek ugyanaz a lényege :D Persze, hogy "a Tumblr lényege az érzelemkifejezés", de attól elférne ott pár helyes fiúka vagy mit tudom én, szeretett színésznő, kedvenc banda. Ha csak a szeretem hiányzik akarom szomorúság dolgokat látod viszont, az nem hat valami pozitívan rád, legalábbis rám biztos nem :) Szeretek átgörgetni a blogomon és elmosolyodni egy-két dolgon, akár illik a fő témájához a blognak, akár nem.

2014. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó:) Jó a téma is:) Pont olyanokat raksz ki amiket én is érzek, most szakított velem nemrég a barátom... Nagyon szeretem, és ezek is azt fejezik ki. A sok szöveg egyáltalán nem zavaró, sokkal többet mondanak mint néhány bugyuta kép. Nekem tetszik, tele van érzelmekkel:)
2014. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen..! :) Nagyon sajnálom ami veled és a barátoddal történt..:/
2014. ápr. 22. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!