Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki volt ott a 1986 Queen...

Ki volt ott a 1986 Queen Budapest Koncerten, mert érdekelne milyen volt, jól érezte-e magát, milyen volt Freddie Mercury, és a többiek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 00:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak 2 éves voltam akkor...
2009. dec. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam olyan szerencsés,hogy ott lehettem(14 évesen)

Már csak arra emlékszem,hogy hatalmas buli volt,hihetetlen jó számokkal,és ha jól emlékszem ott énekelte el magyarul a a tavaszi szél vizet áraszt népdalt!(kimondottan erre az alkalomra tanulta meg.) Mai napig imádom a zenéit.

2009. dec. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2009. dec. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem a Vhs- megvan ,csak én nem voltam ott ugyanis akkor még meg se születtem,pedig szívesen elmentem volna!
2009. dec. 20. 12:46
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Második vagyok!

Akkor jól emlékeztem! Most újra hallgatni youTube-on is nagyon jó,de élőben más volt!Már emlékszem,hogy 2x is elénekelte mert a tömeg őrjöngött. A másodiknál már több ezer ember énekelte vele együtt!(még én is pedig én nem szeretek énekelni)Tudjátok én azóta is azt mondom,hogy már ezért is érdemes élni,mert hatalmas buli volt,és örülők,hogy végül is sikerült ott lennem!!!

Minden idők egyik legjobb együttese szerintem..

2009. dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is imádom,nagyon kát hogy már nem él Freddie,Paul Rodgersel pedig nem az igazi(Sőt még nem is hasonlít)!!
2009. dec. 20. 18:37
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hehe,nekem anyukám volt.:))
2010. szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát igen nagyon sajnálom én is ,hogy akkor még nem születtem meg.És paul rodgers még csak közelébe sincs freddie-nek ő inkább csak ilyen pótlék ,de nem lehet őket egy napon említeni semmiképp.
2011. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!