Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vin Diesel vs. Dwayne "The...

Vin Diesel vs. Dwayne "The Rock" Johnson?

Figyelt kérdés
Szerintetek ki a jobb? És miért? Akár színészként, akár külsőre, akár szimpátia, tehetség alapján.

2014. ápr. 13. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem Dwayne The Rock Johnson nekem szimpatikusabb sokkal jobban ki van gyúrva, jobb szinész régebb óta ismert mint Vin Diesel nekem Rock a példa képem na és a tetkója az brutál
2014. ápr. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltál.

Nekem egyformán mindkettő szimpatikus, mind színészileg, mind pedig külsőre-testfelépítésre, emberileg. Bár az tény, hogy Vin Diesel sem semmi testfelépítésre, de valóban, The Rock még őt is túlteszi. (Bár azért a mostani testfelépítésében nyilván van némi ráadás, mert ő sem volt mindig ekkora darab.)

Mondjuk én őt pankrátor idejéből nem igazán ismerem, mert nem szoktam nézni, de színészileg szeretem, jó filmjei voltak, mint ahogy Vin Diesel-nek is.

Szóval nekem egál a kettő. Talán egy picit The Rock jobb, de nálam csak tényleg egy picivel.:) De kíváncsi voltam, hogy mások hogy vannak ezzel.

És hogy összerakták őket a Halálos iramban filmekben, számomra így az meg igazán csemege.:) Jól játszanak együtt is.

Esetleg aki még rátalál a kérdésre, az is nyugodtan írhat.:)

2014. ápr. 14. 10:31
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem mondjuk példa képem és kedvenc színészem Dwayne johnson de van még 1 kedvencen James Dean nézz szét neten miket találsz róla ncore on van róla 2 dokumentum film csak ajálni tudom :)

első voltam :)

2014. ápr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mind a kettő szimpi de inkább Rock.
2018. ápr. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!