Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » DB Fanok figyelem! Nem hallott...

DaniUSSJ2 kérdése:

DB Fanok figyelem! Nem hallotta valaki, hogy a Viasat6, vagy valami másik cég nem akarja-e leszinkronozni magyarra DBZ Moviekat, Specialokat?

Figyelt kérdés
Válaszotokat előre köszönöm! Normális és érthető válaszokat kérek!

2014. ápr. 14. 00:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Erről még nem volt szó. A Viasatot FB-n megtudod kérdezni.
2014. ápr. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod.
2014. ápr. 14. 00:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit.

Örülnék én is,ha leadnák. Viszont a sima Dragon Ball-nak mégjobban... :D

2014. ápr. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amúgy rájuk írtam csak sajna nem lehet priviben üzenni nekik, ezért a 2. profil képükhöz írtam és mondtam hogy nézzék meg itt a kérdésem.
2014. ápr. 14. 01:07
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A FB oldalukon időnként felteszik nekik ezt a kérdést, de csak mindig ugyanazt a két választ variálják:

- nincs információjuk

- köszönik, megfontolják


Ezek persze nem jelentenek semmit, mert tényleg ezt válaszolják mindenre. Nem lehet kiszedni belőlük rendes választ.

2014. ápr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a sima DB fenn van indavideon... A movikat kéne leszinkronizálni, azok engem is érdekelnének, az csak feliratosan van mindenhol...
2014. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A magyar szinkron az szar!Inkább nézzétek japánul.
2014. ápr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Inkább nézem a gagyi magyart, mint a japánt. Utálom a feliratos filmeket mert akkro a feliratra összpontosítasz és ne mmagára a filmre.
2014. ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Angol szinkron Magyar felirat. Az angolok sokkal jobban tudnak szinkronizálni. Ott nem azt mondják hogy Son Goku,Son Gohan,Vegeku, meg hogy Gotránk. Nagy Sz_rul van leszinkronizálva. Én is csak azért nézem magyarul mert az az anyanyelvem Ha perfekt angol lennék már rég nem magyarul nézném. Amugy meg a mesének több mint a felét nem szinkronizálták le. Pl: Cooler,Broly,Janemba,Goku Piccolo vs Garlic Jr. Ugyhogy enyit a magyar nyelvröl.
2014. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Figyelj lukhater, DB az mióta mese? :D
2014. szept. 30. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!