Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A barátnőmhöz megyek ottalvós...

A barátnőmhöz megyek ottalvós bulira, vmi jó program?

Figyelt kérdés
lány vagyok, 13 évesek és tv-zni, facebookozni, kockulini, és kosarazni szerernénk, de pl. Este fennt akarunk maradni sokáig és addig mitcsináljunk? Ötlet? Csak normális válaszokat várok el! :D

2014. ápr. 17. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csináljatok film maratont. Mindenki válasszon 1 vagy több filmet és nézzétek. Nem tudom ez mennyire jön be,de bekötött szemmel sminkeljétek ki egymást. Üvegezés,(mondjuk ez eléggé uncsi attól függ,hogy hányan vannak)vagy mondjatok rémtörténeteket. Parodizáljatok video klippeket. Más hirtelen nem jut eszembe remélem azért tudtam segíteni:)
2014. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi ezzel sokat segitettel, am csak 2-en leszünk és már eleve elterveztük h milyen filmeket nézünk: az én kedvencemet az éhezők viadalát, és az övét az alkonyatot
2014. ápr. 17. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Az éhezők viadala nekem is a kadvencem,de nézzétek meg a miről álmodik a lányt ha még nem láttátok:D am. az első válaszoló vok.:)
2014. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát igazábol még horrort akartunk nézni, de azért meg mondanád miről szól?
2014. ápr. 17. 22:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocs tegnap már nem voltam fennt. Ha aktuális még a kérdés:van egy lány aki 17 éves és még soha nem látta az apját csak fényképről. Egy nap otthadj az annyát és elmegy londonba. Ott találkozik egy sráccal(szerintem tök culi:D) akivel össze barátkozik. Majd megtalálja az apját aki épp nősülni készül és indul a választásokon-az apa arisztokrata. Na jó ez így eléggé bénán hangzik,de tök vicces és romantikus.

Ha nem zavar horrort is tudok ajánlani.pl. Helloween. Ez az ikertesóm kedvence arról szól,hogy egy 15 éves srác pszihopata lesz és szinte mindenkit megöl. Vagy a horrorra akadva filmek(mondjuk én csak a 3-at láttam de rohadt vicces volt) egy csomó horror filmet parodizálnak a 3-ban a kört vicces és egy kicsit ijesztő.

2014. ápr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ja tényleg beugrott azt már láttam, és nekem is tetszett, és köszi, még aktuális 4-ig, köszi a válaszokat ;)
2014. ápr. 18. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!