Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Steam játékot lehet így cserélni?

Steam játékot lehet így cserélni?

Figyelt kérdés
Azt szeretném, hogy a barátom AC játékát én kicserélem vele mondjuk egy NFS-el, aztán amikor kijátszottam az AC-t akkor visszalehet cserélni, hogy újra az enyém legyen a NFS például?

2014. ápr. 17. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Az aktivált jatékok örökre a profilhoz vannak kötve.
2014. ápr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hallottam valami olyasmit hogy lehet steam-en ideiglenesen cserélni vagy egy barátoddal játékokat úgy hogy egyszerre csak az egyikőtök használja az adott játékot! De hogy hogyan arra nem jöttem rá! Amúgy engem is érdekelne nagyon!
2015. aug. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt úgy lehet, ha bekapcsolod a beállításokban a családi megosztást, majd belépsz a haverod gépenén a saját accountoddal és engedélyezed ezen a gépen a megosztást. Bocs ha nem érthető egészen, kicsit sok volt az este, elmondom holnap privátban ha jobban érdekel...
2015. aug. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!