Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan juthatnék be az angol...

Hogyan juthatnék be az angol X-Factorba? Megérné, ha kb. olyan Christina Aguilera-s hangom van és mindenki szerint szuper?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta énekesnő szeretnék lenni...

Bármi egyéb infó erről a tehetségkutatóról? Tudok angolul, a kiejtésemmel abszolút semmi baj stb. :)

Vagy bármi egyéb mód, hogy "felfedezzen" egy neves valaki???

:)


2009. dec. 22. 11:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell angolba menned:)

Az RTL megvette a műsor jogait.Azt hiszem az év elejétől lehet jelentkezni:)

Sok sikert:D

2009. dec. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
100%
milyen az angolod?
2009. dec. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
100%
ja látom bocsi.szóval jó az angolod.akkor próbáld meg
2009. dec. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
100%

Feltölthetnél egy videót youtubera, akár kép nélkül is, ahol énekelsz, és így független emberek is meg tudnák ítélni, milyen a hangod. Mert nem egy embert láthattunk tehetségkutató műsorokban, akiknek a barátaik azt mondták, hogy jó hangjuk van, és bennük meg sem fordult, hogy egyetlen hangukat is rossz hallani..

Szóval, fel a hangoddal youtubera, és itt az igazat fogjuk mondani, mert nem ismerünk, és nem vagyunk barátaid, és nem fogunk azon aggódni, hogy megbántunk. :) Vagyis... ha a barátaid lennénk, akkor kegyeseket hazudnánk. De még csak nem is ismerünk.:)

2009. dec. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mindenik zöldet kapott!! :)

Hát csak az a baj, hogy Anglia olyan messze van, a magyar pedig...nem tudom...nem jön be na... :(


Esetleg valami egyéb mód, egy e-mail cím vagy valami, hogy írhassak egy producernek????

2009. dec. 22. 12:23
 6/65 A kérdező kommentje:

Ez igaz! :)

Viszont nem a barátaim véleménye az, ami megerősít, hanem idegeneké, akik előtt énekelnem kellett. :)

Volt, hogy Magyarországon voltunk a kórussal és egy mesemondó, Berecz András (?) odament a karvezetőhöz, hogy beszélgethetne-e velem, csak pár szót.. :)

Hogyan is kell youtubeos videót készíteni??? :D

2009. dec. 22. 12:25
 7/65 anonim ***** válasza:
100%
ha kép nélkül akarod, akkor vedd fel a hangod, windows movie makerrel, meg csinálj egy videót, lehet kemény egy kép is, és tedd alá a zenét.:D ha "képpel" akkor pedig kamerával vedd fel ahogy énekelsz, aztán töltsd fel a youtubra. :)
2009. dec. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! :)

Megpróbálom, csak nincs olyan programom, hátha le tudom tölteni...csak nem tudom hol...:))

Meg videót sem tudom hogyan csináljak, tudod képeket, de na....:D

2009. dec. 22. 15:24
 9/65 A kérdező kommentje:
Nem tudom letölteni a programot... :(
2009. dec. 22. 16:22
 10/65 anonim ***** válasza:
100%
De van mikrofonod?
2009. dec. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!