Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik férfi név a legjobb?

Melyik férfi név a legjobb?

Figyelt kérdés
Iván,Diego,Gabriel,Maximiliáno,Federico,Carlos Alonso,Patricio Santiago,Esteban,Leonardo,Fernando,Miguel,Alejandro,Francisco,Mateo,Eduardo,Sebastian,Daniel,Sergio,Nicolas,Jacobo,Klaus

2014. ápr. 19. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha ezek közül kell választani, akkor már inkább az Iván, vagy a Daniel. Persze fontos, hogy mi alapján választok. Egy filmbéli karakternek, vagy esetleg gyereknek, stb.. nem mindegy. :)
2014. ápr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
oké köszönöm
2014. ápr. 19. 21:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Mateo tetszik a legjobban. Esetleg az Iván, de ékezet nélkül.
2014. ápr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Diego, Mareo, Santiago.
2014. ápr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*Mateo
2014. ápr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pedig az "Iván"-t ékezetes, ha spanyolul írod. Ez nem tetszés kérdése, hanem így írják.


A "Maximiliano"-n viszont nincs ékezet, de "Sebastián" és a "Nicolás" neveken megint van.

2014. ápr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: elhiszem, hogy ők így írják. De nekem attól még ékezet nélkül jobban bejön :)
2014. ápr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egészségedre. :) Az Istvánt is írhatod "Istvan"-nak, ha úgy jobban tetszik, csak nem tudom, mi lenne benne így a poén. ;)
2014. ápr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ha anyám a felsoroltakból választott volna, akkor már biztosan megváltoztattam volna a nevemet!!!

De szerencsére nem így tett...


Attila szerintem nem rossz...

2014. ápr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A te egészségedre is! Írd az Istvánt ékezet nélkül :D
2014. ápr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!