Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A vizipipának mi az értelme?

A vizipipának mi az értelme?

Figyelt kérdés
Mert szeretnék venni és azt kérdezik szüleim hogy mi értelme van? Én azért szeretném mert nekem tetszik ez a z egész dolog meg hogy menő + haverokkal jó szórakozás.

2014. ápr. 20. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Összehozza a társaságot és tavasszal/nyáron megvan a feelingje hogy kiültök pipázni :)
2014. ápr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne azért csinálj valamit, mert menő. Ilyen hülyeségek ne érdekeljenek. Amúgy az első jól mondja, bár én már "magam mögött hagytam", nem nagyon kívánom.
2014. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 savanyújóska ***** válasza:
Ad egy keretet az osszejoveteleknek, hatalmas chill, csajozoeszkoz, es nem utolsosorban remek karikakat lehet a fustjebol fujni. Plusz addig sem cigiztek, vagy etc. Nagyon hangulatossa teszi a tarsalgast, es osszehozza az embereket, meg sokan nagyobb kedvvel mozdulnak ki a szabadba, ha lehet melle pofekelni is!:)
2014. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zsamózsasé válasza:
szerintem jó izű, mint mondták jó mellékcselekvés haverokkal dumálgatáshoz, + szerintem rohadtul nyugtató hatású pöfékelni (főleg ha bekapcsolsz mellé vmi bob marley zenét :D), a legjobb, hogy ha shiazo követ használsz dohány helyett akkor tényleg nem káros !
2014. máj. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zsamózsasé válasza:
100%
Én is ezzel küzdök a szüleimmel XD
2014. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!