Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Regisztrálni szeretnék a...

Regisztrálni szeretnék a szeretnék a tippmixpro oladalra. Csak nem tudok :S azt irja az utolsó rovat kitöltésénél ahova a bankszámlaszámot kell be irni hogy nem megfefelőformátumban irtam pedig szerintem igen. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 20. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 32-nél kevesebb karakterből áll a számsor, akkor nullákat írj
2014. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16 karekterből áll .és azt már megtettem az utolsó mezőt teli irtam nullával ahogy azt irta de továbbra se enged regisztrálni ezut irja ki mindig ''Nem megfelelő formátum. Amennyiben bankszámlaszámod 2x8 karakterből áll, kérjük az utolsó 8 karakter helyét töltsd fel 8 db 0-val, azaz: 00000000." ezt meg tettem és még se engedi :S
2014. ápr. 20. 14:22
 3/5 anonim válasza:
nekem sem enged,már megpróbáltam mindent de folyamatosan csak ezt irja ki...
2014. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is ez a gondom...
2014. nov. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na megvan hogy kell

Első két mezőbe is az utcsó négy üres helyre nullákat kell írni 3. mezőbe pedig az összes 0

2014. nov. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!