Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szilveszteri bulin mit csinálj...

Szilveszteri bulin mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Szilveszteri bulit rendezek.Miket lehetne csinálni?

14-18évesek lesznek.fiúk,lányok vegyesen.

Adnátok ötleteket lécci.Már van 1-2 ötletünk,de ha mégis kezdene uncsi lenni.

Előre is köszi.


2009. dec. 22. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Zene, beszélgetés, piálás, csipsz zabálás, társasjátékok, kártya, dvd, ha van hozzá eszköz akkor karaoke, az nagyon jó szokott lenni házibulikon mikor mindenki röhög a másik sz*r hangján :D
2009. dec. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszi:)

még várom a további ötleteket is:)

2009. dec. 22. 21:25
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Piálás, tüzijátékozás, petárdázás(nem tudom hogy idén engedik e), vizipipázás
2009. dec. 23. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Felelsz vagy mersz, Mi lenne ha..., Szellemidézés, Twister, Activity, táncolás, beszélgetés.
2009. dec. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Huh figy lehet sokmindent.Pl ami kis pia után mindenki bevállalja az a sztriptiz.Egy fiu egy lány,vagy csoportban.Az naon feldobja,és általában mindenki bennevan.Kicsit sötétbe,hogy aki szégyenlösebb tipus azse érezze annyira kellemetlenül magát,aztán tejszinhab leenni a másikról fiu lányrol ,lány fiurol,Aztán héliumos lufi,torz hang vicces szokott lenni.Nemtom megkérdezhetem hogy holtartod?Az igazság az hogy én 17 fiuvagyok csak lenne is buli ,de kéne nekem valami jo házibuli,de nemtudok egyről sem.Nem vagyok tolvaj,se a barátom.De ha nemakarod persze nyugodtan mond ,hogy nem,mégis csak idegenek vagyunk.Én bp-n lakok.

Aztán lehet valami verseny vagy kviz és a vesztes csinál valamit.Azért mondok ilyen sexysebb játékokat,mert erre nem unnak rá ,de pl egy társasra k*rvára rálehet unni.Ennyit tudtam igymost felsorolni

2009. dec. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Amugy a sztriptizt pl fehérneműig szokták csinálni.
2009. dec. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszi ezeket a válaszokat is:)

am bp.mellett lesz a buli:D

nekünk meg elkelne 1-2 jópasi:D am ja,kissé gáz így ismeretlenként:S:D de beszélhetünk előtte msn-en v nemtom:D írj privibe ha gondolod:D


és még mindig várok ötleteket:)

2009. dec. 24. 00:31
 8/12 anonim ***** válasza:

7 perc a mennyben

arra az esetre ha nemtudod hogy kell játszani:úgy indul mint az üvegezés valaki pörget és akit kipörget azzal elvonulnak egy gardróbba vagy egy külön szobába 7 percre és azt kezd a másikkal amit akar

Jah és úgy izgisebbé lehet tenni ha a szegény szerencsétlen/szerencsés szemét bekötötek!persze fiú lány párokkal.Ha valami nemtetszik ebne lehet variálni a lnyeg a 7 perc valakivel egy külön helyiségben amit álltalában beszoktak zárni kulcsra.

2009. dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ez vmeik filmbe volt most láttam karácsonykor vmikor:P nem jut eszembe a címe de jó játék:D:P
2009. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez sokfilmbenvan pl Kabalapasi meg Hirtelen 30

de alapból nemonnan szedtem XD

jójáték

2009. dec. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!