Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudok játszani a...

Hogyan tudok játszani a barátaimmal, ha nem azonos az IP címünk és nem akarunk letölteni semmit?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy lehet úgy, hogy IP-t és portot adok meg neki és ő úgy fel tud lépni, csak nem tudom pontosan, hogy kell.

2014. ápr. 22. 19:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek! Fontos lenne
2014. ápr. 22. 19:24
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha semmit sem akartok letölteni, akkor csak LAN lehetséges. De az is csak akkor, ha egy hálózaton vagytok. Ha viszont nem, Hamachi kéne, és azt is le kell tölteni.

Szóval sehogy.

2014. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem azt írták, hogy a hamachi tönkre teszi a gépet. Nem tudom, hogy ez mennyire igaz.
2014. ápr. 24. 15:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Na, álljon meg a menet!


Az IP címetek nem lehet azonos. Ezen alapszik az egész IP technológia... olyan, mint egy név, és nálad sem működik az, hogy Jóska gyere ide, és erre 2 Jóska felkapja a fejét.


Ha az IP TARTOMÁNY azonos, az azt jelenti, hogy ugyanannál a szolgáltatónál vagytok.

Régen ilyenkor működhettek az IP alapú játékok - de ma már ennek nem sok jelentősége van, mert a szolgáltatók tiltanak a saját protokolljukon kívül mindent.

Tényleg Hamachi kell a játékhoz.


VAGY!


Ha odaviszitek a gépeket egy szobába, és mindet rákötitek egyetlen eszközre (router vagy switch).

De akkor - ha ez nincs rákötve az internetre - be is kell konfigurálni a gépeket, IP címet kell adni mindnek.

Utána már tudtok egymással játszani, ilyenkor látják egymást a gépek.

2014. ápr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!