Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Honnan szerezzek pénzt?

Honnan szerezzek pénzt?

Figyelt kérdés

Tudom hülye kérdés, igazatok is van, idiótaság, de elkövettem egy hibát.

Volt 6 ezer forintom, amit igy péntekenként terveztem elkölteni, barátaimmal.

De 2 hét alatt elbuktam majdnem az összeset tippmixen, bevallom, valamilyen szinten függő vagyok/voltam, csak a pénz szerzése járt a fejemben, és emiatt nem tudtam gondolkodni.

Most nincs pénzem, de jön egy suliszünet, amikor is mennénk egy jó társasággal bulizni.

Nomost alap esetben ha megkérdem szüleimet adnak párszáz forintot, de most nem merem, mert tudják hogy "van" pénzem, csakugye ebből már nincs :( Mit tegyek?


2014. ápr. 28. 14:55
 1/1 anonim válasza:
szokj le a szerencse jétékról , ha nem birsz akkor meg neten fogadj olyan mecsekre amik már mennek igaz kisseb a szorzó de nagyobb az esély hogy nyersz persze ha nyerni akkarsz akkor nagyob összegbe kell gondolkozni .
2014. ápr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!