Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Most vettem vízipipát és első...

Most vettem vízipipát és első alkalom, de olyan szenes íze van és nem kellemes illatú. Valakinek valami tippje?

Figyelt kérdés
Alufóliát használtam és öngyulladó szénnel.

2014. ápr. 28. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg lassabban szívni, sokszor azért is be szokott szenesedni mert gyorsan szívják.
2014. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 savanyújóska ***** válasza:
Lehet nagy a szén, ~50 centitol lesz jo a 40 millis. Lehet keves a dohany (ez dohanyfuggo, minnel aprobbra van tepve, annal kevesebb is eleg, okolszabalykent annyi, hogy 2-3 mm legyem a dohany teteje es az alu kozott. Illetve valoban, nem erdemes nagy tudobol izzitani, mert ha az elejen eleg a dohany, hiaba forgatjatok meg, mar nem tart addig. (Esetleg szenet ki lehet tolni a szelere, levenni a hofogot, etc.) Protip: Ket kis (33mm) szen csak az elejen jo, nagyon hamar elkezdi egetni.
2014. ápr. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 without ***** válasza:
szerintem a dohánytól is nagyban függ Nakhla vaniliánál elszívuk az egész dobozt és sose volt normális íze égett zsír íze volt, az Al-Fakher dohányokat nagyon istenítik de a Görögdinnyés íznél sem kaptunk normális ízt annak rohadt dinnyehéj íze volt, próbálj meg serbetli-t venni nekem ez jött be a legjobban 3fél nagy threekings-el olyan füst felhőket fújtunk hogy alig láttuk egymást és az íze is kitűnő volt egyébként szöllő izesítésű volt és nagyon lehetett érezni a szőlőt kicsit bor jelege is mintha lett volna, serbetli meg a nedvessége miatt jól bírja a hőt
2014. ápr. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 savanyújóska ***** válasza:

Igy van, bar nekem az Al-Fakherral nincs negativ tapasztalatom, a ketalmas teljesen jo, a szolos nagyon eros, de nem rossz, a mentas meg zsenialis, csak szet kell szurkalni, hogy legyen rendesen fustje. (Eleg aprora van vagva.) Ehhez hozzatartozik, hogy nagyon nem rajongok a csodagyumolcsos dohanyokert, valahol a mangonal van meghuzva a hatar, de pl. citrom, gorogdinnye, cseresznye, eper, etc. eleve nem vonz. Viszont, a dohanytol max. szar ize lesz, vagy nem lesz fustje, a szeniz kifejezetten valaminek a mennyisegi problemajara utal. (Tipp: ha nagy darabokban van a dohany - nagyobb, mint kb. 2x3 mm - akkor ne sajnald az idot szettepkedni, kulonben nem lesz fustje.) Illetve elozoleg nem irtam, de esetleg 4 reteg alu is segithet. Plusz embere valpgatja, amit en meg vigan pofekelek, az masnak mar lehet tul szenes/eros/etc.


Ui.: Ha budapesti vagy, akkor szivesen megmutatom ezeket valahol szemelyesen is, en is ugy tanultam meg tomni, hogy par alkalommal megfigyeltem valakit, aki tud.

2014. ápr. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Sikerült belejönnöm! (Sajnos nem budapesti vagyok.)
2014. jún. 3. 18:52
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyéb tippeket és tanácsokat lehet írni. :)
2014. jún. 12. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!