Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes folytatnom...

Szerintetek érdemes folytatnom a blogomat?

Figyelt kérdés

Értelmes kommenteket kérek! Itt a link: [link]

Kérlek írjátok le a véleményeteket, hol tudnék javítani vagy töröljem-e ki az egészet olyan gagyi vagy bármi.



2014. ápr. 28. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Folytasd, írj magadról többet:)
2014. ápr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alig kezdted még el, miért ne folytatnád? Ha jól esik folytasd nyugodta ne érdekeljen, hogy gagyi-e vagy hányan olvassák.
2014. ápr. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Láltszik, hogy nincs sok gyakorlatod a blogírás terén. A kinézet nem a leghivogattóbb és lefdekoratívabb, de ezen könnyen lehet segíteni. A betűtípus kissé nehézkesen olvasható helyenként, én valami egyszerűt választottam volna.

A történet még nagyon nem indult be, nem tudom, hogy mikor akarod felpörgetni, mert a fejezet elolvasása után nem életem-haltam azért, hogy jöjjön a következő rész.

A bejegyzés túl rövid volt és túl semmitmondó. Sajnálkozó tini, akit elhagyott az apja, cuki barátja van, aki annyira szereti, és go Hawaii... nem a legeredetibb, de ha ez az első írásod, akkor jó gyakorlásnak, mások szórakoztatására viszont nem.

Néhol helytelenül írsz és gyerekesen fogalmazol. Ha rengeteget olvasol, akkor mindenképp fejlődhetsz, én csak ezt tudom mondani!

Ha bármi gondod van, elakadtál, vagy bővebben szeretnél tudni arról, hogy min kéne javítanod, akkor fordulj hozzám nyugodtan, segítek! :)

2014. ápr. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!