Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi legyen a hobbim?

Mi legyen a hobbim?

Figyelt kérdés

Az imént összevesztem anyával, a szituáció a következő volt:

Közöltem anyával, hogy néptáncolni fogok szeptembertől, amire a következő volt a reakciója:

"Jól tennéd, hiszen alig csinálsz valami hasznosat. Keress valami hobbit is, mert ez így nem élet, és kezdj el valami hasznossal foglalkozni..." én tiltakoztam, mert tényleg nem vagyok jó semmiben, anya felhozta a zenét, de azt is próbáltam már, egyszerűen nem megy. Nem tudok semmit kitalálni, hogy a néptáncon kívül mi legyen a hobbim, vagy hogy addig is mivel foglalkozzak, ami lehetőleg nem sport. Rajzolni nem tudok. Ötletek?



2014. máj. 1. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Sakk
2014. máj. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kill The Sexplayer ***** válasza:
100%
Írás, fotózás, amatőr filmezés, satöbbi.
2014. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem?
2014. máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A sakk is sport. :)
2014. máj. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
olvass! ahhoz nem kell tehetségesnek lenned :)
2014. máj. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tánc az jó hobbi.
2014. máj. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én 3 évig néptáncoltam, és amint van rá lehetőségem szeretném folytatni. Ez az egyik legklasszabb dolog. :) Magyarként ápolni a hagyományaidat, büszkének lenni arra, hogy hová születtél. Szerintem fantasztikus, pattogós ritmusos táncaink vannak, amellett vannak lassúbbak is, ízlés szerint rengeteg féle fajta, melyeket őseink ránk hagytak. Néptáncolj! Legjobb hobbi. :)
2014. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi :)

az a gond, hogy csak szeptembertől tudom elkezdeni a néptáncot, és addig nincs hobbim.

egyébként a fotózást 3 hónapja hagytam abba, mert elég jó gépünk volt, de a szüleim nem engedték hogy elvigyem ide-oda, ezért elegem lett :D nem tudom, honnan szedjek saját gépet.

2014. máj. 4. 14:01
 9/9 anonim válasza:
Hali! Én is néptáncolok,megéri elkezdeni.Szerintem a sakk unalmas,a rajzt is megfogod unni egyszer,szóval néptánc! 11/F :DD bezony ám
2014. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!