Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nézik ilyen sokan ezt a...

Miért nézik ilyen sokan ezt a good like videos gyereket?

Figyelt kérdés

Én ezt nem hiszem el h mit lehet ezen nézni egy kis taknyos gyerek aki csak idióta vicceket mond amik nem is viccesek mégis 100 ezren nézik

http://www.youtube.com/watch?v=TZENWRj3Y1M&feature=youtube_g..

Miért???? Ez mi? Ez értelmetlen pl van egy másik videos ami tényleg jó eleve tud beszélni eleve a karaktere egy vicces barátságos fiú és van értelme a videoinak ő szalay isti és ő neki csak 18 ezer feliratkozoja van

http://www.youtube.com/watch?v=kPrwAmdg-xk&feature=youtube_g..

Ez mért van? 100 ezer tini lány követi ezt a kicsit se vicces kicsit se sármos gyerekes taknyos kis fiút de miért? Egyszerüen nem értem és mindenki az mondja ez baromi ennél jobb mint a good like már nincs.én nem értem tényleg



2014. máj. 2. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne akadj ki rajta, pont az olyan hülyeségeket szereti a mostani tini generáció. Ha nem tetszik, nem nézed, ahogy én is teszem, és kész.
2014. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert a sok pisis kis taknyos csitri lányok "jó pasinak" tartják. Mindegy hogy mit mond, mindegy hogy mit csinál, az tetszik a csajoknak. Én sem értem.

Ez ilyen Vastag Csaba effektus. Neki sincs olyan kimagaslóan jó hangja, mégis a tini csajok megnyerrették vele az X-et.

2014. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sztem nem rossz! :)
2014. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Emberek, ha nem tetszik nem kell nezni! Miert ilyenek a magyarok???valami nem tetszik nekik, maris kritizaljak. Undoritoak vagytok!
2014. okt. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt, mert Magyarországon még mindig kiforratlan a youtube, és úgy az internet összességében. Egy kézen meg lehet számolni a tehetséges - aktív - embereket: Szirmai, Dancsó, DumaRagu, és talán még 1-2, aki névről most nem ugrik be. Ilyen szerény mennyiség mellett nem kell megerőltetnie magát az embernek, ha versenybe akar szállni a nézőkért.


Másrészt ott a 12-16 éves korosztály. Ők már könnyen hozzáférnek az internethez, és magabiztosan eligazodnak benne. Emellett rengeteg szabadidejük van, megengedhetik maguknak, hogy több csatornát is követnek napi rendszerességgel. Tehát egy elég széles rétegről beszélünk, PewDiePie példájából kiindulva pedig tudjuk, hogy primitív káromkodással, szegényes, de nyomokban fellelhető humorral könnyen megnyerhetőek.


Lehet kritizálni, de nyilván nem neked szól a tartalom, tehát tedd azt amit én is: ne nézd. Ha meg van egy kis irigység a magas nézőszámra, vagy szerinted nem érdemli meg ezt, akkor kérdezd meg magadtól, hogy biztos szeretnéd-e, ha ez a 100 ezer ember, aki őt tartja viccesnek és nagyszerűnek, téged, vagy egy számodra kedves videóst kövessen?

2014. okt. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!