Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Keresnék egy Exo, azon belül...

Keresnék egy Exo, azon belül is BaekYeol fanficet, de nincs cím, se semmi különösebb információ. Valaki esetleg linket tudna küldeni, ha ráismer?

Figyelt kérdés
Nemrégiben (na jó, talán úgy 3-4 hónappal ez előtt) olvastam valami olyan idézetet, hogy; "A falka ereje a farkas, és a farkas ereje a falka." - vagy valami ilyesmi. Ergo úgy hallottam, hogy ez egy BaekYeol-os fanfictionhoz tartozik, de ezt nem tudom biztosan. Olvastam is valami olyan történetet, ami szintén ezt a párost helyezi előtérbe, alternatív világot tár elénk, és szintén farkasok/vérfarkasok vannak benne. Ezt a fanfiction-t szeretném most megtalálni. Elméletben a nővérem egyszer már elküldte, de sehol sem találom, és még a címére sem emlékszik. Mondanom se kell, sokra megyek vele. Tehát aki tudna címet mondani, vagy be is tudja nekem linkelni, örökké hálás leszek! *A*

#fanfiction #farkas #Yaoi #K-pop #EXO-K #beakyeol #vérfarkas(ok)
2014. máj. 3. 11:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Őszíntén szólva nemigazán olvasok vérfarkasos fanficet, szóval nehéz helyzet>.< Meg nem is adtál meg sok infot, amit megértek, ismerős érzésxd

Hát találtam egy vérfarkasos baekyeolt, nemtudom hogy ez-e az, itt baekhyun nem vérfarkas: [link]


Ha még találok valamit, majd elküldöm:)

2014. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!