Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kéne egy hősről írnom. Vagyis...

Magic csajszi kérdése:

Kéne egy hősről írnom. Vagyis az én hősömről. De nincs hősöm. Gondolkoztam Supergirl-en, de szerintem nem adna rá jó jegyet a tanárom. Valamilyen sztárt, aki nagyon sokta adományozott, vagy állatvédőt, vagy hasonló embereket tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

2014. máj. 4. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Marie Curie, Oprah Winfrey, Joanne Kathleen Rowling, Amelia Earhart
2014. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Warren Scott ***** válasza:

Michael J. Fox


A diagnosztizálása óta a Parkinson-kór kezelésének kutatására létrehozott alapítvány; az őssejt kutatás és a törhetetlen optimizmus élharcosa


Olvasd el a Szerencsés ember c. önéletrajzi könyvét.

Tudni fogod miért passzolhat rá a tanárod "hős" megnevezése.

2014. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. máj. 5. 20:25
 4/8 anonim ***** válasza:
2014. máj. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kri76 válasza:
Michael Jackson? Megmentette egy halálos beteg kisfiú életét Mo.on, azzal, hogy kifizette a műtétét. Beteg gyerekek mehettek a vidámparkjába játszani, az egyik róla szóló filmben mutatták, hogy milyen játékszobák voltak berendezve daganatos beteg gyerekeknek. A dalaival is felhívta az emberek figyelmét a világ problémáira (Heal the world, Man in the Mirror, Black or White, biztos volt még egy csomó).
2014. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kri76 válasza:
Én nem hiszem el a gyerekmolesztálás vádat, szerintem Michaelnek aranyból volt a szíve.
2014. jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Írd supergirlt. Max röhög az osztály egy jót :D
2016. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Naruto-ról írtam fogalmazást és ötös lett. :D
2017. jún. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!