Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bleach és Harry Potter fanok!...

Bleach és Harry Potter fanok! Szerintetek eddig milyen ez a fanfiction? (crossover)

Figyelt kérdés

Ulquiorra és Harry a "főszereplők", nem Yaoi.


[link]



2014. máj. 4. 19:49
 1/5 anonim válasza:

Egy tipp, és kérlek szépen csinálj vele valamit, mert zavaró számomra pl nagyon : az írás... az a betűtípus számomra nagyon zavaró pl. Elolvastam az első fejezetből 3 sort, de 5 perc alatt...

Én olvasnám szívesen, de megeröltető és fáj a szemem...

2014. máj. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, már ki is cseréltem. :)
2014. máj. 4. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az ugrott be először mikor megláttam a kérdést, hogy Piton lelke a halála után nem tudott békében nyugodni, ezért a Földön maradt, majd hollow lett belőle és később -mivel már a hajstílus úgyahogy stimmel- ő lett Coyote Starrk, aki egész életében és halálában is magányos volt :D
2014. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nagyon szépen köszönöm ! :)

Na, akkor itt egy első számú olvasód ! :)

Milyen időközönként raksz új fejezeteket?

2014. máj. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy tetszik a történet! =)

Még nincs meg, hogy milyen időközönként teszek fel új fejezeteket. Egyenlőre úgy van, hogy mikor az időm engedi, akkor folytatom az adott fejezetet, és ha kész, akkor rögtön rakom is fel. Most a negyedik fejezetet úgy tervezem, hogy legkésőbb valamikor szombat este felteszem. De aztán csak reméljük, hogy minden terv szerint megy...

2014. máj. 7. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!