Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnä valaki netről linkelni,...

Tudnä valaki netről linkelni, vagy küldeni egy olyan képet, amin két fiatal lány/nő épp beszáll egy járműbe, vagy olyat, amin szintén két nő épp prezentál egy gépet/szerkezetet?

Figyelt kérdés
Egy történethez jönne nagyon jól egy ilyen! Megköszönném, ha valaki segítene, akinek van ehhez felhasználható anyaga!

2014. máj. 6. 06:31
 1/2 anonim válasza:
2014. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hmmmm... hát, azért köszönöm, mert én még idáig sem jutottam el - a Te kulcsszavaid jobban bejöttek a Google képkeresőnek -, de sajnos ezek akkor sem lennének jók, ha én Photoshop nagymester lennék.


Túlságosan vidámak és...... na, hogy is mondjam..... egyáltalán nem ez a "reklám prezentálós" stílus kéne.


A történet(em)ben ugyanis az a bizonyos fénykép az egyetlen "vizuális" dokumentum, ami megmarad a két lányról (azonkívül az egyiknek az írásai maradnak fenn). Van ez az ismeretlen gép/szerkezet, amiről az utókor annyit tud(na a történet szerint) csak kisilabizálni a képről, hogy valami nagyteljesítményű mágneses/elektromágneses tér generáló cucc... aztán az utolsó dolog, amit még lehet tudni róluk - és amire a fennmaradt írások végén még vannak utalások -, hogy az egyikük dolgozott ezen a kütyün, majd mind a ketten eltűntek, mint a kámfor.

Az egyik a kettő közül még az ismertebb, őneki az előélete is megvan (ír is róla érintőlegesen a naplójában), a rokonai is ismertek - pont az unokatestvére lényegében a "narrátor", aki próbálja kinyomozni a dolgokat, és aki a naplót megtalálta -, a másik meg egy amolyan teljesen misztikus illető, akiről csak annyit lehet tudni, amennyit az előbbi csaj leírt róla.


Nah, mindegy is, azóta egyébként nem fojtattam a történetet jó régóta sajnos, csak töredékek maradtak meg fejben (azonkívül, amiket sikerült az ihlet alatt begépelnem), de ami a lényeg ebből, hogy Te is láthatod, amire én csak később jöttem rá, hogy ehhez külön kéne "önkéntesekkel" megcsinálni a képet... csak itt a probléma pont az önkéntesekkel van : vagyishogy fogalmam sincs, hogy hol találjak ehhez két lányt, aki ezt az egy képet bevállalja.


A szerkezetet - mint látványt - simán meg tudnám csinálni, mivel a szakmám is mérnöki jellegű, meg eszközeim is vannak hozzá (régi gépek alkatrészei).... csak sajna szereplőm nincs. :(



Azért köszönöm szépen a válaszod! =]

2014. jún. 14. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!