Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vidékieknek miért olyan nagy...

Vidékieknek miért olyan nagy szám a McDonald's, és a plázák?

Figyelt kérdés

Vidéki ismerőseim akármikor feljönnek Pestre, akkor csak a McDonald's-ot és a plázákat meg a rohadt drága mozikat próbálják ki. Nem értem hogy ez nekik miért nagy szám. Egyik barátnőm (Szegedi) rinyál hogy így-úgy nincs pénze, de szinte minden másnap a Szegedi Árkádban cseszi el a napot és költi a pénzt..Ettől azt hiszi hogy nagymenő.

Én születésem óta Pesti vagyok és ez nekem fura..Ezért kérdezem.



2014. máj. 10. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert itt kábé minden sarkon pláza és meki van, némi költői túlzással. Nekem herótom van már tőlük, viszont egy nem pestinek (könyörgöm ne nevezz már mindenkit vidékinek, aki nem a fővárosban lakik) azért nagyobb élmény, hogy ennyi nagy pláza és gyorsétterem van. A kisebb városokra átlag jut 1-2 meki meg egy kicsike pláza, ami 5x is beleféne mondjuk az Árkádba.
2014. máj. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem nagy szám.
2014. máj. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én inkább arra lennék kíváncsi, hogy a nagy amerikai angol majmolás után az újszerû bevásárlóközpontot hogy sikerült mall helyett plázának nevezni.


bevásárlóközpont angolul: MALL (NEM plaza)

2014. máj. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!