Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom "megsemmisíteni"...

Hogyan tudom "megsemmisíteni" a vonalasunkat?

Figyelt kérdés

Anyáék soha nem engednek bulizni egynél tovább, de most nem lesznek itthon. 17/F vagyok es tudok magamra vigyázni. (Mielott azt mondjatok okkal nem engednek tovabb) Tudjah hogy most is megyek fel, de szinte biztos hogy meg fog csorgetni egykor, de en nem akarok haza menni olyan koran... :( Szoval hogy csinaljam hogy anya ne tudjon felhivni, de ne kérjen szamon. (Pl kihuzni nem lehet, miert huztam ki. Vagy miert nem vettem fel. Mert mar aludtam? Ez elég atlatszo.)

Vagy arra gondoltam, h kuldok neki egy SMSt egykor, h mar otthon vagyok. Akkor nem hiszem hogy fel hiv.

Mit gondoltok? :D



2014. máj. 10. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Túlspilázod a dolgot.

1) Ha már elmentél bulizni, akkor már mindegy, hogy megtudják, vagy nem? Vagy vernek otthon?

2) Néha a legegyszerűbb hazugság, a legjobb hazugság. Aludtál már. Ennyi. Én pl általában már alszom hajnali 1-kor. Meg amúgy is, ezt hogyan döntik meg? :)

2017. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!