Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Otthonülős lettem, miért?...

Otthonülős lettem, miért? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Régebben (12-13 éves korom körül) minden szülinapi, névnapi bulira, esküvőre, kirándulni szívesen elmentem. viszont 14-15 éves koromra otthonülős lettem. persze el szoktam menni sétálni a barátaimmal de elég ritkán és nem szívesen. úgy érzem nagyon jól elvagyok én itthon. miért van ez? változhat ez még?
2009. dec. 27. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is jobban szeretek otthon lenni mert elvagyok én itthon barátok nélkül is sőt valamikor meg már kezd elegem lenni belőlük épp eleget látom őket a suliban.:)

14/L

2009. dec. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

detto.monjuk gyakran járok partykba ide-oda barátokkal kvára nincs kedvem menni de ha ottvagyok jól érzem magam, és az elmenetelt a végén magamraeröltetem. teddezt! hajrá

=)

16L

2010. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát nekem szinte sosincs kedvem menni buliba, de mint az előző válaszoló irta, énis ráerőltetem magam.. és amikor már ottvagyok nagyon jó, találkozni régi ismerősökkel, új kapcsolatok.. . szal ja... végülis jól jön ki a dolog..:D

17/f z5olti

2010. jan. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat =)
2010. jan. 10. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!