Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Problémám akadt az Ingress...

Kupicalajos kérdése:

Problémám akadt az Ingress nevű játékkal valaki tud segíteni? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Felreaktam a telefonomra az ingress-t de a képméret rossz mert mikor a tutorial-t magyarázza a zöld ablaknál nem tudok rányomni a "NEXT" gombra mert pont eltakarja a "COMM" panelgomb mit tegyek?

2014. máj. 13. 14:31
 1/5 Warren Scott ***** válasza:
Ugyan ezt a játékot nem ismerem, de hasonló problémánál már segített, hogy kipróbáltam több felbontást is a beállításoknál, hogy a gombok ne legyenek fedésben egymással.
2014. máj. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajna nem lehet állítani a felbontást:( a legtöbb telefonos játéknál nem lehet am ez nem olyan nézz utánna mi az az ingress lehet neked működikmajd jó szorakozás ha van mobilneted és GPS-ed:D
2014. máj. 15. 00:56
 3/5 Warren Scott ***** válasza:

Találtam egy "DeCode Ingress" nevű app optimizálót ami kis képernyőkre alakítja át a programot.

Itt érhető el :


[link]


Én magam még nem tudtam kipróbálni a mobil internetem korlátai miatt, de amint lehet megnézem működik-e.


Nekem is kis képernyős telefonom van, mert nem szeretem mikor egy komplett plazmaTV az amit zsebre kell tennem xD


Van egy "third party" kliens is. Az Ingress "broot" mod, viszont az eredeti program kiadója lehet, hogy nem nézi jó szemmel ennek a modnak a használatát.


Itt érheted el:

[link]

2014. máj. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Király vagy köszi! működik!! :D
2014. máj. 19. 16:26
 5/5 Warren Scott ***** válasza:
xD Akkor már csak azt kell kitalálni hogyan működne az én telómon is :P
2014. máj. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!