Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyuékak,...

AlexBlake kérdése:

Hogyan mondjam el anyuékak, hogy szeretnék egy új telefont?

Figyelt kérdés
Bár érintős, de már akkor is kb. 4 éves telefonom van ami már telis tele van karcokkal és tényleg ózsdi. Anyám konzervatív és azt gondolja, hogy nagy modern telefonom van ezt onnan tudom, hogy egyszer kérdezte, hogy az okos telefonom szokott e reggel felkelteni én meg mondtam, hogy milyen okos telefon ami nekem van az még nem is androidos.Apám meg fél évente vesz magának új nagyon modern telefont, tesómnak meg most van a harmadik tablatja nekem meg csak az első. Minden velem egykorúnak (még azoknak is akik bukásra állnak) évente jönnek az új telók és nekik csak egy szavukba kerül, pedig én eddig mindig kitűnő tanuló voltam és most is az leszek. Ami most van azt is hónapokig könyörögtem ki és az egész rokonság szörnyülködött, hogy mégis hogy gondolom én ezt. Múltkor pedig amikor meghackeltem apám hozott egy téglafont a padlásról hogy mostantól ez a telefonom én meg inkább megcsináltam a telefont. Tényleg nagyon megérdemelnék már egy új telót, de gőzöm sincs, hogy mondjam én ezt otthon hogy hatásos legyen és ne úgy viselkedjen velem a rokonság mint egy bűnözővel. kérdés: Hogyan közöljem anyuékkal, hogy ú telefont szeretnék?

2014. máj. 19. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
próbáld meg szinte ezt elmondani nekik :) hátha bejön, csak azért az apádról szóló részt fogalmazd át..vagy ha apukád tényleg ilyen gyakran vesz magának telót, megpróbálhatnád megbeszélni vele, hogy ha legközelebb vesz, hagy legyen a tied az ő régie, vagy esetleg vegyél a saját pénzedből (ha van)
2014. jún. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!