Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Akik Hasznaltautón vásároltak?

Akik Hasznaltautón vásároltak?

Figyelt kérdés

akik hasznaltauto.hu n vásároltak, mondjuk olyan 200-400000 ft közötti értékben , 10-15 éves autót, megvagytok vele elégedve ? vásárlás után pár héttel, hónappal, félévvel, minden ugyanúgy müködött müszakilag, motorilag ? mi a benyomásotok, tapasztalatotok ?

Én tervezem már egy ideje hogy veszek egy jó kis peugeot 106, v 306 ot, vagy egy suzuki swiftet, eközött az ár között, már nem kell sok hogy összejöjjön. csak érdekelne elötte minden vélemény.


2014. máj. 23. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem a honlaptól függ, hanem hogy kitől veszed az autót.


Amúgy ennyiért nem 10-15 éves autót kell venni, hanem olyat ami működik, lehet egy 20 éves autó jobb állapotban van. Peugeot 106 és 306-ot felejtsd el, ennyiért csak roncsot kapni ami több ideig lesz szervizben mint közúton. Swift nem rossz autó. Ha ígéretes a hirdetés, beszélj az eladóval, menj el, nézd meg az autót, esetleg vidd el szerelőhöz ha nem értesz hozzá.

2014. máj. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig ahogy néztem, peugeot -ból is vannak nagyon szép, megkimélt, rendszeresen karbantartott állapotban, de persze vásárláskor természetes h kipróbálnám megnézném, milyen. Csak van olyan, halottam már olyanról is h meghirdetik minden szépnek irják le, megveszi az ember, utána meg egy kis idő elteltével kezdenek rosszalkodni benne az eszközök.
2014. máj. 23. 13:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez az átverés mindenhol előfordulhat, függetlenül attól hol hirdetik meg. Ezért kell szerelővel megnézetni.


A Peugeot-ot meg azért nem ajánlom mert lehet kívülről szép, a motorja, futóműve, elektronikája sokkal rövidebb életű mint egy Swiftnek.

2014. máj. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!