Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha kitörne a...

Peti csonka kérdése:

Mit tennétek ha kitörne a zombi apokalipszis?

Figyelt kérdés
Én gyorsan elmenekülnék a boltba kirabolnám főleg a konzerveket aztán meg barátaimmal meg a családommal + tesóm jó fegyver készítő és így túlélnénk.
2014. jún. 1. 11:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy, mennyi esélye lenne hogy kitör?
2014. jún. 1. 11:14
 2/6 anonim válasza:
Én motorokat lopnék :) szerintem semmi esély
2014. jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én fegyvereket lopnék és ölném őket, de erre semmi esély sincs
2014. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy már van "zombi" az az egy ember a fürdősó drogtól megzabálta egy hajléktalan arcát!
2014. jún. 1. 11:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy szigetre mennék, ami jó messze van mindentől és ott önfenntartó életmódot folytatnék.


Egy ilyen apokalipszishez kell egy olyan vírus, ami ki tudja a zombiságot váltani és jól terjed. Az, hogy egy vírus leállítja az agy primitív funkcióin kívül az összes funkciót, elképzelhető, és az is, hogy így akár gyors, éhes, és fájdalmat nem érző lények jöhetnek létre. A vírus globális terjedéséhez szerintem elengedhetetlen, hogy nagyon sokáig lappangjon az emberekben, és az első átváltozások csak akkor induljanak el, amikor már az emberek elég nagy része meg van fertőzve.

2014. jún. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Levente Gazsy válasza:
Én lehet hogy durván hangzik, de ha kitörne az apokalipszis egy hátizsákba beraknám a kutyám egy másik háti tatyóba meg a fontos kellékeket raknám pl: (zseblámpa akkuval,késsel,3db 1literes ásványvizet,feszitővasat,horgászbotot és hozzá való damilt STB) A kutyát nem szabad az élőholtak közelébe engedni mert megharap/megnyal egy zombit könnyen megfertőződhet és ugye senki sem akar egy zombi-kutyával harcolni?Keresnék egy nyugis helyet ahol elbújok. De a többi túlélővel együtt és persze a szeretteimmel!! Ha valaki pánikba esne út közben meg kellene nyugtatni, ha valaki pedig a bázison esne pánikba mert élöholtak vannak a közelben egyszerüen lefojtanám! De ne féljetek nem lesz baja :)
2014. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!