Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi értelme, hogy betiltják a...

Mi értelme, hogy betiltják a petárdázást, amikor a mini tűzijátékok is ugyanolyan "veszedelmesek" az emberre?

Figyelt kérdés
Miért nem tiltják be ezt a pirotechnikai kínai vacak áradatot úgy ahogy van??? Elég kellemetlen, hogy az ember nem tud nyugodtan menni az utcán szilveszterkor...
2009. dec. 31. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
egyetértek
2009. dec. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
58%
igazad van ezt én sem értem én nem járkálok szilveszterkor az utcán inkább otthon a páholyból nézem az eseményeket
2009. dec. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
TELJESEN EGYET ÉRTEK:..én járkálok az utcán apummal és dobok ide-oda kis pörgőbigyókat sikolyt stb. de pl. a sikoly tegyük fel felborul sokkal veszélyesebb mint a petárda magyarország törvényeibe bele lehet fosni
2010. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Azért mert a petárdát úgy kell élesíteni mint egy gyufát, a tűzijátéknak meg gyújtózsinórja van,ott gyakorlatilag nem történhet semmi,mert van időd elmenni mellőle.De olyat láttam már hogy az ember addig súrolgatta a petárdát még idő előtt eldurrant...
2014. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A petárdában csak fekete lőpor van az kevésbé szennyezi a környezetet.

A tüzijáték telepekben többféle a vegyianyag.


Az hamarabb teszi tönkre a környezetet, illetve csak az embert mert minden más alkalmazkodik.


De így legalább jöhetnek a gyógyszergyárak és a külföldi befektetők, munkanélküli amúgy is van, és így felvevőpiac is bőven lesz.

2014. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!