Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egerben Ligeten és a Gödör...

Egerben Ligeten és a Gödör klubon kívül semmi sincs? Mikor lesz valami hasonló kaliberű hely, mint a blue box gyöngyösön?

Figyelt kérdés
Valaki esetleg tud jó helyet egerben és környékén?

2014. jún. 3. 00:20
 1/7 anonim válasza:
Érdemes elmenni a Hippolitba,illetve a Hotel Eger Kávézója mellett (Fehér szarvas előtt) található ún. Ginger bár,mostanában szoktak péntek v. szombat esténként discokat tartani. Mint discoban még nem voltam,de maga a hely nagyon hangulatos és megnyerő! A gödröt nem ajánlom,személy szerint egy nagy csalódás volt.. Szilveszterkor ott voltam,összevisszaság,folyamatosan eltévedtem(és nem azért,mert be voltam rúgva),zenék sem olyanok mentek amiknek kellett volna.. A Ligetben még nem voltam,nem is hinném h fogok menni.. nem sok jót hallani róla.. sajnos már mindenféle embert beengednek,amúgy is kicsi és ez egy zavaró tényező legalábbis nekem. Lényeg a lényeg,a hippo-t érdemes lenne megnézned! Ja és a Bíborost,elvileg ott nagy bulik szoktak lenni! (mostanában az nagyon felkapott hely lett)
2014. jún. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is a Bíborost ajánlanám, még talán az a legjobb (vagy a legkevésbé rossz). Elég jó bulik szoktak lenni.

A Hyppolit egy konzervdoboz, bemegy pár ember és tele van, lehetne nagyobb...

2014. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, és természetesen várom a továbbiakat is :D
2014. jún. 3. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:
14-én völgyben lesz OnAir szerintem nem lesz rossz :D
2014. jún. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja igen én is néztem, de valami rockosabb is lehetne :D Még meggondolom :D
2014. jún. 4. 16:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a Ligetben még soha nem éreztem jól magam. Addig sem amíg a régi volt, meg azóta sem amióta felújították. Ráadásul kis tinilányok vannak ott többségben meg tinifiúk, akik hihetetlen módon el vannak ájulva maguktól. A Gödörben még nem voltam de nem is vágyom oda, nem az én világom. Nekem a Broad volt a kedvencem, főleg amíg Broadway Studio néven futott, nem pedig Broadway Arénán. A Richmonde nagyon jó bulikat csinált, eleinte még Hütter és Endru is jó volt, de a végén számomra ellaposodtak és már tök gáz volt, hogy az utolsó évében a helynek Bárányon össz-vissz 30 ember lézengett bent, míg 1 évvel korábban szintén Bárányon annyian voltak, hogy se mozdulni se levegőt kapni nem lehetett.

Én szeretem a Negrot, mert jó hangulata van a helynek és bár kávézó, ott is szoktak bulik lenni.

Kocsmába nem járok, Egerben eddig egyetlen egy kocsmában voltam többször is, az pedig a Veriga a Csebokszban. Jó kis hely, akkoriban nem volt rá jellemző, hogy lerészegedni járnak oda az emberek, inkább csak iszogatni, beszélgetni.

De szerintem is a Bíborosba kellene benézned. Bár még nem voltam ott, sok jót hallottam a helyről és úgy tudom, hogy szoktak lenni elő zenék is ott.

2014. jún. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a javaslatot. Az a helyzet hogy imádom Egert, de eddig este csak úgy freestyle-ba szoktam kimenni sétálni. Jól esik néha úgy is, de ha valakit meghívok jó lenne pár hely azért kérdeztem :) mindenesetre ezeket meg fogom nézni ha lesz rá időm :)
2014. jún. 10. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!