Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol tudnám közzétenni az...

Hol tudnám közzétenni az írásaimat?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ötletem van a fejemben, és szeretném végre kiírni őket magamból. Jön is a nyár, nincs iskola, és vége lesz is rá egy kis időm. De itt a kérdés: hová rakhatnám fel az írásaimat? Blogspotos blogot nem szeretnék létrehozni minden egyes történetnek, mert nem tervezem őket 5-10 fejezetnél hosszabbra, így ezért nem érné meg. Merengőn már próbálkoztam néhányszor, de mindig visszaküldték az írásaimat... mindig találtak benne valami hibát. És néhány próbálkozás után feladtam. Mivel ezek nem olyan mély gondolatmenetű, kidolgozott világú történetek, (csupán rövid kis fanfictionok) amiket ki szeretnék adatni, nem értem miért gond hogy van benne esetleg néhány központozási hiba... (A helyesírásra természetesen figyelek) Szóval... van valami tippetek hova lehetne feltöltetni őket? Valami könnyen kezelhető oldal ahol nem ilyen szigorúak a szabályok? Lehet angol, vagy magyar is... Előre is köszi!

2014. jún. 4. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de olyat nem lehet, hogy egy blogon belül rakod fel a történeteidet? szépen, sorban
2014. jún. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Anime Fanfoction style. Amúgy ha mindig visszadobják akkor érdemes lenne lektort keresned. Nekem is van, különben sosem kerülnének fel a történeteim.
2014. jún. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a fanfiction.net- et ajánlom. Ott egyáltalán nem kell várni semmire. Feltöltöd és kész.
2014. jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Angol nyelvű oldal. Szóval ajánlatosabb angolra lefordítanod és úgy feltenni. Úgy biztosan többen vissza fognak jelezni neked. Nagyon jó fejek ám és segítőkészek. Vannak béta olvasók. Olyanok mint a lektorok. Kijavítják a hibáidat stb. (Nagyszerű oldal! A világ minden táján használják.) (Leggyakrabban angolul teszik fel a történeteiket de még gyakori a spanyol és francia nyelvű. [Olykor előfordul egy-egy indonéz is])
2014. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!