Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valami ötlet, hogy mit csinálj...

Valami ötlet, hogy mit csináljak nyáron? Úgy érzem, halálra fogom unni magam.

Figyelt kérdés
Nyaralni nem megyünk sajnos,a barátaim meg mostanában hanyagolnak engem. Fogalmam sincs,hogy mit csináljak nyáron,egyenlőre annyi a terv,hogy netezek,olvasok,írok és zenét hallgatok,szóval három hónap alatt szét fogom unni az agyam. Valami ötlet,hogy hogy tudnék új emberekkel megismerkedni? Táborba is szeretnék menni,de egy eléggé kicsi városban lakom,a közelben nem lesz semmilyen tábor,és egyébként is olyan embereket akarok megismerni,akik a sulimba járnak,vagy legalább a városomban vagy valahol a környéken laknak,szóval nem csak neten tudjuk tartani a kapcsolatot. Fesztiválra vagy ilyen helyre nem engednek el,amit megértek,mert 13 éves vagyok. Valami ötletetek van,hogy túléljem a nyarat? :( (lehetőleg kulturált válaszokat szeretnék ><)

2014. jún. 8. 12:59
 1/6 anonim válasza:
Kirándulhatnál is a környéketeken, már ha elengednek egyedül. Nem tudom milyen környéken laktok. Az ismerkedésre sajnos nincs tippem.
2014. jún. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szívesen megismernélek,de pesti vagyok. És ugyanebben a helyzetben ..
2014. jún. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Második,hány éves vagy?
2014. jún. 8. 17:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez most hülyén fog hangzani, de próba szerencse. Azt mondod fogsz írni; mi lenne ha helyieket vagy akik sétálnak utcán tőlük kérdeznél valamit?

Vagy amit el tudok képzelni nyárra az a rajzolás.

2014. jún. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: Az a helyzet,hogy nagyon bénán rajzolok. :( Az első ajánlatodat nem igazán értem...az írást úgy gondoltam,hogy regényt írok.:) De ezek egyébként jó ötletek,és tudnék is ilyesmiket csinálni,hogy rajzolás,olvasás,stb,csak az a baj hogy nem szeretnék egyedül lenni :(
2014. jún. 8. 18:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Ember...normális velem egykorúakat neten már csak ritkán találni(legalábbis a kérdésedből következtetve).
2014. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!