Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Te jössz a 2014-es 22. soproni...

Te jössz a 2014-es 22. soproni VOLT fesztiválra illetve mi az eddigi legdurvább VOLT fesztivál élményed?

Figyelt kérdés

Ha igen! Miért/kiért? Honnan? Hány napra? Kivel/kikkel? Sátorozól? Ez lesz az első VOLT élményed? Milyennek képzeled el? Mi az amit feltétlenűl meg szeretnél tenni/csinálni a VOLT alatt?

(Volt 2014 - 0. nap 2014.06.01. Kedd)-(2014.07.02. Szerda , 2014.07.03. Csütörtök , 2014.07.04. Péntek , 2014.07.05. Szombat , 2014.07.06. Vasárnap Arctic Monkeys Nap)



2014. jún. 10. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:

A 20. volton, asszem második nap amikor mentünk vissza boltból a bejáratnál a biztiőr ilyet szólt: "nem tudtok valamit az 51-es toitoi-ról? mert szarral együtt elvitték az egészet" xD Arra gyanakodtak hogy valószínűleg azok tüntették el akik beleugrottak a kukásautóba, de ennyi. :D


Amúgy csak akkor 1x voltam, a tavalyi Strand fesztivál jobban bejött. Már csak azért is mert közelebb van és vízpart.

2014. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ illetve az élmény beszámolót! :) Várom a további válaszokat/hozzászólásokat! :)
2014. jún. 10. 14:11
 3/4 anonim válasza:

Huhuu hat en most fogok eloszor menni baratnommel,utolso napra megyunk, AM-ra :)

Nem tudom, hogy satorozunk-e :( Szoval ezzel kapcsolatban varom a tanacsokat, hogy erdemes-e egy napra satort vinni :)

2014. jún. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

igen, megyek:) eddig csak tavaly VOLTam (bocsi, nem hagyhattam ki:D), akkor egy részeg srác külföldinek nézett és elkezdett nekünk angolul magyarázni, hogy ellopták a pénztárcáját, meghogy ő milyen álmos és megkért minket hogy vigyázzunk rá:D azt hittük angol (mert csak nagolul beszélt), amikor meg felkelt aztmondja: "amúgy Gábor vagyok" xD

velem ennyi történt:D

2014. júl. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!