Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ez nagyon ciki lenne?

Ez nagyon ciki lenne?

Figyelt kérdés
egyik barátnőmmel szeretnénk elmenni bulizni. Mindketten 16 évesek vagyunk, és mindkettőnknek ez lenne az első. Én anyum elenged, de őt az övé csak úgy, ha ő is elmegy... Mármint anyuja. De nem csak a környékre, hanem be is akar menni a szórakozóhelyre... Értem én, hogy aggódik meg minden, de ez szerintem már azért túlzás. Ti hogy néznétek két lányra, ha egy 40 éves nő is lenne velük? Vagy szerintetek nem akar végig velünk maradni, csak bemegy?

2014. jún. 10. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy végig ott lesz.
2014. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem látok ebben semmi rosszat. Szórakozóhelyeken megfordulnak a legkülönfélébb korú ember, akár 50 fölöttiek is. Tehát nem fog kiríni az anyuka. Nem hiszem, hogy az a fő célja, hogy szemmel tartson bennetek, hanem inkább az, hogy ő is bulizzon egy jót (csak ürügy lehet a gyermekfelügyelet). Miért is ne?
2014. jún. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!