Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szabad-e egy mezon ejszaka...

Szabad-e egy mezon ejszaka alkoholt fogyasztani es tuzet rakni?

Figyelt kérdés
A varosom hataraban van egy nagy mezo, patakkal tavacskaval ahol napkozbe kutyasok setalgatnak, sokan horgasznak, de piknikezni is jarnak oda sokan. En a szulinapomat ott unnepeltem 2 eve, aztan most megint ez lenne a terv, de nem tudom, hogy ez mennyire szabalyos dolog. Elvileg ott nem zavarnank senkit, mert lakohazaktol tavol van, de ha arra jar valami mezoor vagy ilyesmi, akkor szamithatunk valamilyen buntetesre vagy barmire? 15-20-an lennenk, sutogetnenk meg innank, de nem talaltam semmilyen informaciot, hogy ez szabalysertes-e vagy sem.

2014. jún. 12. 18:56
 1/1 anonim válasza:
Ha a mező közterület, akkor a helyi önkormányzatnál/közterületi hivatalnál kell érdeklődni, de elvileg az alkoholfogyasztás közterületen legális, és hogy ezt 15-20 fő együtt teszi az is, amíg rendbontás vagy csendháborítás nem áll fenn. A tűzrakás már más tészta, ha van kijelölt tűzrakó akkor nincs gond, de ha nincs akkor a helyi szabály alapján lehet vagy nem, azt pedig a helyi közterületi felügyeletnél kell megkérdezni. Ha magánkézben van a mező akkor értelemszerűen a tulajdonost kell megkeresni.
2014. jún. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!