Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A facebookon a chat fölött...

Tyvan kérdése:

A facebookon a chat fölött nekem miért nem jelenik meg az ismerősök tevékenysége?

Figyelt kérdés

Mindenkinek folyamatosan mutatja, hogy az ismerősei éppen abban a pillanatban mihez szólnak hozzá, mit like-olnak, stb.

Csak nekem nem... Mit kell beállítani, vagy mi lehet elállítva?



2014. jún. 15. 12:37
 1/2 edemmester ***** válasza:
Ha az ismerőseid fölé viszed az egeret a chaten, azaz a legfelső ismerősöd neve és a kék fejlécsáv közé, akkor nem vált át egy kézre a kurzor? Ha igen, akkor egyszerűen fogd meg az egérrel és húzd lejjebb. Ha nem, akkor nincs ötletem :D
2014. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nekem pont úgy néz ki, mintha az lenne beállítva, hogy ne legyen ez az ''oldalsáv'' ...

csakhogy nekem nincs olyan beállítási lehetőségem, hogy ''visszaállítás'' (vagy nem tudom)

2014. jún. 15. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!